*Winactie Gesloten* Fantasy-Driedaagse #part one: Win Vanbinnen en vanbuiten!

van binnen en van buiten.png

Ennnnnn we hebben een eerste winnaar!!!

Annette van Geloof van harte gefeliciteerd met Vanbinnen en vanbuiten!

Mail even je adresgegevens naar: Samenlezenisleuker@gmail.com ,

dan komt deze mooierd zo gauw mogelijk naar je toe!

Boek ontvangen? Berichtje in de groep vinden we leuk 😉

Heel veel leesplezier!

img_9180

 

 

We trappen deze Fantasy-driedaagse af met een naamgenoot van één van de “directrices” 😀

De cover vinden we zo leuk met zwart en kleurtjes en konijntjes. Word je toch vrolijk van? Wil jij nou dit boek winnen van Corina Onderstijn? Dat kan….. (ja duhhu denk je nu, daar is deze Winactie toch voor? Ja klopt!)

Wat moet je doen? Nou niks lastigs hoor…..

Geef dit bericht een hartje in onze Facebookgroep Samenlezenisleuker

en laat in een reactie weten waar jij over fantaseert als je van binnen naar buiten kijkt op een regenachtige dag….

Easy piecy weer toch?

Heel veel succes! Vrijdag 13 oktober maken we de winnaar bekend en gooien we dag twee in de strijd….. watch us!!

Over Corina Onderstijn, klik deze link:

Wie is Corina?

Over Vanbinnen en Vanbuiten:

Wat als het alleen je fouten zijn die je uniek maken?
Nomi heeft het allemaal: een appartement in Amsterdam, een lieve familie, een baan bij een internationaal consultancybureau, beestjes in haar hoofd die haar vertellen hoe de wereld werkt en haar grote liefde Fos met wie ze een relatie in hotelkamers heeft.

Na een nacht stappen, belandt ze in het stadje binnen in haar hoofd. Het is een plek waar niets werkt zoals het hoort te werken, gevoelens als vruchten aan bomen hangen, een reptielenbrein als orakel wordt vereerd en herinneringen worden bewaakt door een monsterlijke Databees.

De weg terug naar de werkelijkheid is moeilijk, maar gelukkig krijgt Nomi hulp van de beestjes en van haar zoesje Biek, een praatgrage jongerenwerker met een voorliefde voor tjap tjoy en rondrijden in haar koekblik van een auto. Onder haar zorg moet Nomi leren toegeven hoe haar perfecte leven ontwricht is.

Gepubliceerd door

Samenlezenisleuker

Recensies, winacties, tips, leesclubs, columns, een kort verhaal of interviews! Kortom, alles wat maar gezellig en leuk is met betrekking tot boeken :-D

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s