Daar zijn we dan met de winnaar van de parel Mama, kijk eens!
Wat een mooie reacties zagen we voorbij komen zeg!! Maar er kan er maar één winnen dit keer en dat isss….
Ria van der Weiden!
Van harte gefeliciteerd en heel veel leesplezier namens ons en Danielle!
Stuur je ons een mailtje met je adresgegevens? Samenlezenisleuker@gmail.com
Dan valt Mama kijk eens! binnenkort bij jou op de mat 😀
Corina mocht Mama, kijk eens! lezen en was onder de indruk. Zie deze link voor de recensie, mocht je deze gemist hebben:
Corina las: Mama, kijk eens!-Urjan Claassen****
En nu kan jij dit indrukwekkende boek winnen bij Samenlezenisleuker!!!
Als eerste is het leuk, handig en gezellig om lid te zijn van onze te leuke Facebookgroep :
Verder moet je even de Facebookpagina van Mama, kijk eens! like-en en dat kan via de volgende link:
En last but not least:
Reageer met je mooiste mama-quote onder dit bericht in onze Facebookgroep en wie weet komt deze mooierd naar jou toe!!
Donderdag 6 juli wordt de winnaar bekend gemaakt, namens Danielle en Ka & Co heel veel succes!!
Over Mama, kijk eens!:
Als jong kind groeit Danielle Koch op met een psychisch zieke moeder, maar weet zij zich dapper staande te houden in een wereld van geweld en drank. Als ze op latere leeftijd zelf moeder wordt, lijkt ze eindelijk haar geluk gevonden te hebben, totdat haar man op zeer jonge leeftijd ernstig ziek wordt. Haar wereld stort in en ze gaat op zoek naar hulp. Overtuigd dat schrijven haarzelf en anderen helpt, vraagt ze een goede vriend om haar hierin bij te staan. Stap voor stap ontvouwen ze samen haar verleden en komen ze tot de verrassende ontdekking dat de werkelijkheid die Danielle altijd dacht te zien heel anders blijkt te zijn.
Mama, kijk eens! is een schitterende autobiografische roman die zich afspeelt in het Eindhovense stadsdeel Tongelre.
“Een waargebeurd verhaal wat je meeneemt en je continu in beroering brengt. Een traan en een lach gaan hand in hand” – Studio040
“Mama kijk eens! is een indringend verhaal, dat iedereen aanspoort om een veilige thuisomgeving te creëren, zodat kinderen de toekomst krijgen die ze verdienen”- Veilig Thuis Zuidoost-Brabant
Ik vind het heerlijk dat mijn moeder nog altijd voor me ‘zorgt…. al is het met een vlek die ik er niet uit krijg tot aan een luisterend oor…… Ik zal dat zeker ook doorgeven aan mijn dochtertje….
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn moeder is helaas overleden, zij was mijn beste vriendin en ik mis haar nog elke minuut van de dag 😦
LikeGeliked door 1 persoon
Helaas kan ik niet zo snel een mooie moederquote bedenken. Mijn moeder is helaas al zeer ruim 42 jaar geleden gestorven. Ik hoop dat ik in doen en laten op haar lijk, dan ben ik net zo’n super lieve moeder als zij. Ik mis haar nog steeds. Ze heeft mijn kinderen niet gekend en nu geniet ik voor haar en mij van haar achterkleinkinderen, mijn kleinkinderen.
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn moeder, inmiddels 81, kan zo heerlijk nuchter reageren. Als ik eens een keer wat vergeet, zegt ze de wijze woorden: “kind, dat wordt alleen nog maar erger en ik kan het weten”. Ik merk wel dat mijn zus en ik haar zegswijzen gaan imiteren. We praten over ‘moeilijke post’ over brieven van instanties. Gelukkig hebben we haar nog😊😊
LikeLike
Mijn moeder zegt altijd, alles wat ik geef ben ik kwijt, maar alles wat is (uit) leen wil ik terug
Mijn moeder is 78 en heeft soms nog veel van dit soort uitspraken
Het wordt steeds minder want ze wordt vergeetachtig en dan zegt ze mijn gedachten gaan op de loop
Hoop nog heel lang van haar te mogen en kunnen genieten. Dit lijkt mij een prachtig boek om te lezen, doe dan ook graag mee met deze leuke actie
LikeGeliked door 1 persoon
“Maakt niet uit wat je doet, als je maar goed je best doet”, een van de quotes van mijn moeder
LikeLike
Mijn moeder leest heel veel omdat ze weinig kan en veel op bed ligt. Ik gun haar om dit boek te winnen.
Zelf ook heb ik het boek ook gelezen.
Mooi geschreven
LikeLike